חדשות המרכז הרפואי

חדשות המרכז הרפואי

המרכז הרפואי סונף באופן מלא לפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב

מועצת הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב והנהלת האוניברסיטה אישרו ב-3 בינואר 2016 לסנף באופן מלא את המרכז הרפואי שיקומי 'רעות' בתל אביב לפקולטה לרפואה. משמעות ההחלטה: הרחבת הסינוף מחטיבת השיקום בלבד לכלל המחלקות, המרפאות, המכונים והיחידות בבית החולים.

החלטה באה כהמשך ישיר לשיתוף הפעולה הפורה וההדוק בין המרכז הרפואי לפקולטה לרפואה, אשר בא לידי ביטוי בהוראת מאות סטודנטים לרפואה ומקצועות הבריאות על ידי הסגל האיכותי של המרכז מדי שנה, ותאפשר להרחיב את שיתופי הפעולה באמצעות קבלת מינויים אקדמיים אישיים, קבלת שירותים שונים מהאוניברסיטה (מידענות, מחקר ועוד) והרחבת פעילות ההוראה של סטודנטים ברפואה ובמקצועות הבריאות במרכז הרפואי.

מנהל המרכז הרפואי שיקומי רעות, ד"ר דב אלבוקרק, בירך על ההחלטה: "הסינוף המלא של המרכז הרפואי לפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב מהווה מנוף עבור בית החולים ויאפשר להעמיק את יחסי הגומלין האיכותיים וההדוקים הקיימים בינינו. מדובר בסינוף יוקרתי שאינו מובן מאליו, שכן ישנן מחלקות קליניות רבות בבתי חולים כלליים שאינן מסונפות כלל. החלטת האוניברסיטה היא נדבך נוסף בקשר האיכותי הקיים בינינו ומעידה על ההכרה באיכות הסגל ושירותי הרפואה הניתנים אצלנו".